Miesto práce: Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástup od 1000 eur + ďalšie odmeny podľa výkonu

Hľadáme kolegu, ktorý bude pracovať v priestoroch bratislavského závodu Volkswagen, v jednej z výrobných hál, kde sú nasadené naše automatické logistické zariadenia. Úlohou bude dohliadať na ich servis a odstrániť prípadné chyby. Úspešný uchádzač bude pracovať s jedinečnými riešeniami v oblasti logistiky a bude priamo v kontakte s výrobou v najväčšom automobilovom závode na Slovensku. Ide o prácu v 4-zmennej prevádzke.

Ponúkame:
Práca v príjemnom prostredí, v tíme mladých a šikovných kolegov.
Stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom.
Pružný pracovný čas.
Teambuildingy či firemné akcie.
Možnosť odborného rastu.

Požiadavky:
- SŠ vzdelanie, ideálne v oblasti technika, strojárstvo (nie je však podmienkou)
- odborná spôsobilosť (osvedčenie) na výkon práce elektrotechnika výhodou
- samostatnosť, manuálna zručnosť
- zodpovednosť, bezúhonnosť
- tímový duch

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis, kde pripojíte aj nasledovný súhlas:


V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v rozsahu – meno, priezvisko, adresa trvalého bydliska, životopis, motivačný list, fotografia pre spoločnosť CEIT, Univerzitná 8661/6A, Žilina uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti, prostredníctvom internetových stránok, v rámci počítačovej siete, za účelom uchádzania sa o pracovnú pozíciu.
Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať, inak zanikne najneskôr po uplynutí 5 rokov odo dňa jeho udelenia, alebo v deň oznámenia/potvrdenia o ich skartovaní.

Priebežne budeme čítať a vyhodnocovať došlé žiadosti.
Kandidátov, ktorí najviac spĺňajú požiadavky na túto pozíciu, budeme postupne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie. 

 

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Gregušová
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.