Časopis Proin

proin-transp

Časopis, ktorý dlhoročne prináša odborné články a pokrokové myšlienky zamerané na produktivitu, inovácie a najmodernejšie technológie. Taký je ProIN, dvojmesačník vydávaný Stredoeurópskym technologickým inštitútom CEIT. Pravidelne sa dostáva k odborníkom, vedeckým pracovníkom, predstaviteľom akademickej obce, technológom, priemyselným inžinierom a manažérom veľkých i menších priemyselných podnikov na Slovensku i v zahraničí, ktorým záleží na zvyšovaní konkurencieschopnosti a efektivity.


ProIN prináša aj tieto témy: TOP inovátori Slovenska - Moderné nástroje pre priemysel - Trendy v podnikovej logistike - Nová generácia výrobných systémov - Továrne budúcnosti - Industry 4.0 - Automatizácia v priemysle - Zdravotnícke zariadenia budúcnosti - Aktuálne dianie v Stredoeurópskom technologickom inštitúte CEIT - procesné inovácie - digitálny podnik - technické inovácie – Rapid Prototyping - 3D skenovanie - 3D tlač

Časopis ProIN dokumentuje nielen významné akcie a udalosti z priemyslu, ale venuje pozornosť vzdelávacím aktivitám špecializovaných stredných a najmä vysokých škôl. Zámerom redakcie je prezentovať zaujímavé výsledky výskumu vedeckých pracovníkov z akademickej i komerčnej výskumnej sféry. Práve kombináciou príspevkov komerčného a výskumného charakteru je možné dosiahnuť dôležitý efekt súčasnej doby, ako je komercionalizácia výskumu.

Časopis ProIN (Produktivita a Inovácie) je:

 • Čítajte o produktivite, inováciách, o vývoji najmodernejších technológií a riešení pre priemysel.
 • ProIN ponúka aj možnosť atraktívnej, cenovo výhodnej inzercie a taktiež priestor pre vaše odborné články a príspevky.

Kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Archív časopisu nájdete tu.

 • ProIN 5/6 2015

  • Ako možno využiť biometriu a RFID v zdravotníckych zariadeniach?
  • 3D tlač hydroxyapatitu a jeho aplikácia v medicíne
  • Digitálne projektovanie závodov na výrobu monokryštálov
  • Prinesú drony do výrobných hál revolúciu?

  2016-01-08